Meny:
Nákupný košík: 0 items
Domov ::  Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & Vracia

preprava

Keď je objednávka kompletná 80 €, pošta je zadarmo, inak budete platiť požadované náklady na dopravu.

1. dodacie listy Potom, čo sme dať číslo objednávky, si môžete prezrieť informácie o tovaru v prípade, že objednávka bola vykonaná na piaty pracovný deň, že tovar nebol dodaný , budeme vás kontaktovať.

2. Nie sme zodpovední, ak bol balík stratený, poškodený alebo ukradnutý počas alebo po príchode. Ak máte špeciálne požiadavky na dopravu, zavolajte.

3. Pokúsime sa vás kontaktovať pred a po odoslaní balíka. Ak je obal k strate alebo poškodení, obráťte sa na nás ihneď a miestne Delivery Center nahlásiť problém.

Vracia pokyny

1. Prosím, informujte nás, ak existuje vážny problém s kvalitou, ktorý si vyžaduje návrat.

2. Ak sa chcete vrátiť položky, informujte nás prosím prostredníctvom e-mailu alebo live chate pred udania dôvodu a poradové číslo o návrate do 7 dní od jej doručenia. Všetky položky musia byť vrátené v pôvodnom balení. Všetky obaly by sa mali posielať pomocou submisívnej metódy. Nie sme zodpovední za stratené pakety v tranzite. Upozorňujeme, že poštovné nie je vratné.

3. Nebude vrátená, ak je výrobok poškodený správaním ľudí alebo vonkajšími faktormi.

4. Ak odmietnete obdržať balík podľa požiadaviek, nebudeme vrátiť celú sumu. Poplatok vám bude vrátený po obdržaní náhrady, ale nebudeme obsahovať poštovné.

AKO VRÁTIŤ VAŠE VÝROBKY

1. Nájdite návratovú značku priloženú k objednávke.

2. Postupujte podľa pokynov na vyplnenie formulára vrátenia platby.

3. Pripojte spätný štítok a vložte ho späť do miestneho zberného miesta UPS.

4. Po prijatí objektu (to môže trvať až 10 pracovných dní), a budeme sa ňou zaoberať, spracujeme refundáciu do 5 pracovných dní. Spracujeme refundáciu na platobnej metóde použitej v pôvodnom nákupe a suma bude zahŕňať náklady na produkt a použité dani. Naším cieľom je spracovať to vo vyššie uvedených termínoch, časy sa však výnosy nie sú zaručené, pretože zásielky sú spracované tretími stranami a sú predmetom miestny bankový urlopom dopravcu.

5. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa týchto pravidiel, kontaktujte nás.

Späť
    Biele Puma Topánky Online